Український тиждень у Вашингтоні

Тривають заходи в рамках програми «Український тиждень у Вашингтоні» за участі представників політичних, громадських та релігійних спільнот України та США.

Рада, що була можливість особисто бути присутньою на пресконференції за участі американських конгресменів та почути від них надзвичайно важливі слова беззаперечної підтримки України і Їх чітку позицію щодо підтримки вільної демократичної України, яка героїчно бореться проти світового терориста на чолі з диктаторським режимом путіна.

Позиція присутніх тут політиків, громадських та релігійних діячів – максимальна підтримка України!!!«Ми розуміємо і знаємо, що росія кидає виклик не тільки Україні, а всьому цивілізованому світу побудованому на демократичних цінностях. «Підтримка Україні потрібна не лише сьогодні, вона потрібна була ще вчора!!»

Важливим є представлення інтересів України не лише зі сторони тих хто проживає в Україні, але і зі сторони великої і потужної української діаспори, що є величезним ресурсом для відновлення та розбудови України.Лише обʼєднавши зусилля ми вистоїмо й швидше переможемо ворога, бо участь кожного українця в Україні чи закордоном є надважливою.

Кожен з нас, українців, де б ми не були, в той чи інший спосіб, ми повинні особисто долучитися до Перемоги і наближати її.

Дякуємо американському народу й уряду за всебічну підтримку і допомогу, та сподіваємося на подальшу підтримку заради Перемоги наших спільних цінностей на засадах демократії.

Olga Oleksyk – депутатка Закарпатської обласної ради від ПП “Європейська Солідарність”