Закарпатські тероборонівці передали Харківській тергромаді продукти, отримані від волонтерів

Частину продуктів, які закарпатські тероборонівці отримали з малої батьківщини, вони передали жителям територіальної громади на Харківщині, де зараз несуть службу.

Про це в Телеграм повідомив депутат Закарпатської обласної ради від партії «Європейська Солідарність», який зараз також служить в лавах закарпатської тероборони, Денис Ман.

«Недавно до нас знову приїжджали наші волонтери. Окрім автомобіля, додаткових коліс для раніше пошкоджених машин, різних комплектуючих вони також привезли чимало продуктів: солодкого, сала, маринованих огірків та помідорів… Тарасівські школярі з Нересницької громади передали нам цілі продуктові набори, – написав він. – Ми дякуємо Андрію Любці за увагу до наших потреб з автомобілями, вдячні Василю Дем’янчуку за всі продукти та організацію наших зв’язків із тячівськими громадами, безмежно вдячні всім волонтерам, що приїжджають до нас, аби підтримати і передати все, що зібрали для нас закарпатці!

Я гадаю, ніхто не образиться на той факт, що частину продуктів, які до нас приїхали, ми передали людям із місцевої громади, де ми несемо службу на Харківщині. Ці люди також підтримують нас, але часто магазинів у селах ще немає, або їх асортимент дуже маленький, та й з роботою тут непросто в цей час. Маємо дати руку допомоги всі тим, хто її потребує.

І ще: дякую, що не втомились, і дякую, що вірите! Україна переможе, бо ми сильні духом, тілом і за нами правда!»