Іванна Климпуш-Цинцадзе передала Закарпатському літературному музею документальну книгу про “Карпатську Україну”

Іванна Климпуш-Цинцадзе передала Закарпатському літературному музею книгу «Карпатська Україна в документах Другої Чехо-Словацької республіки». Ця робота автора Олександра Пагірі, яка нещодавно була презентована у  Києві, вперше розказує про життя та події Карпатської України очима Чехословацької влади.

Вчора, 24 квітня, голова Закарпатської організації партії «Європейська Солідарність» разом із колегами по парламенту Іриною Геращенко та Марією Іоновою відвідали Закарпатський художній музей ім. Йосипа Бокшая та його філію – літературний музей.

Директор художнього музею Франциск Ерфан ознайомив гостей з історією музею, розказав про Закарпатську школу живопису та провів екскурсію музеєм. Нині там представлена постійно діюча колекція картин відомих закарпатських авторів.

Василь Густі, директор літературного музею, розказав, як створював літературний музей і презентував зразки рідкісних історичних книг класиків крайової літератури та сучасних авторів. Однак «Карпатська Україна в документах Другої Чехо-Словацької республіки» в музеї поки що представлена не була. В свою чергу пан Василь подарував гостям зразки різноманітної народної та авторської Закарпатської літератури.