Гроші – в громади, а не на апарат районної ради

Депутат Ужгородської районної ради від партії «Європейська Солідарність» Володимир Комарницький запропонував колегам-однопартійцям з місцевих рад об’єднати так звані «депутатські гроші» для того, щоб за підтримки обласної ради та територіальних громад реалізувати по-справжньому великий та важливий проект.

Про це Володимир Комарницький написав на своїй сторінці в фейсбуці.

Так, він нагадав, що на утримання апарату районної ради та РДА планували виділити 12 мільйонів гривень, однак зрештою депутати прислухалися до аргументу, що гроші повинні йти насамперед на розвиток громад, і виділили на утримання вдвічі меншу суму.

Відповідно, 6 мільйонів залишилося громадам.«У місцевій політиці повелося, що при таких поділах грошей кожному депутату на потреби округу передбачають певну суму. Тож тепер кожен депутат може вкласти у майданчик чи щось інше 200 тисяч гривень», – пояснює Володимир Комарницький. – Звісно, що це мізер. Тому я звернувся до колег-однопартійців з пропозицією обрати якийсь великий і необхідний громаді проект, вкласти туди ці “депутатські наділи” і спільно зробити не якусь дрібницю, а справді великий проект. Наприклад, збудувати ЦНАП чи провести капітальний ремонт опорної школи, або відремонтувати кілька соціальних об’єктів, встановити енергоощадне обладнання в дитсадках і т.д».