Ужгородські депутати “Європейської Солідарності” ініціювали створення комісії, яка контролюватиме прозоре виконання бюджету

Ужгородська міськрада прийняла рішення про створення тимчасової контрольної комісії, яка займеться розробкою механізмів контролю за виконанням рішень ради прозорістю використання бюджетних коштів та ефективністю відділів та управлінь міськради. Створення ТКК ініціював секретар міськради, депутат від партії «Європейська Солідарність» Андрій Риба. Як пояснив він, створення такої комісії є реакцією на численні повідомлення активістів, ЗМІ, депутатів міськради стосовно неефективного використання коштів, що виділяються на інфраструктуру, закупівель за завищеними цінами, списання коштів тощо.

💬

«Сьогодні кошториси складаються і затверджуються відповідно до нормативів, хоча реальний показник може бути зовсім іншим, – пояснив Андрій Риба. – Саме тому виникає доцільність перевірки того, чи справді передбачені в кошторисі роботи були виконані, перевірити відповідні договори та ціни, за якими надають аналогічні послуги інші підприємства визначивши середню ринкову ціну».До 20 червня цього року комісія повинна напрацювати механізми контролю та запропонувати їх на розгляд міськради. «Думаю, більшість з нас, мешканців міста, зацікавлені в тому, щоб кошти на розвиток Ужгорода використовувалися максимально прозоро та ефективно. Тому будемо дуже раді пропозиціям від експертів та активістів міста», – закликав він.