«Європейська Солідарність» пройшла до закарпатських рад всіх рівнів

84 кандидати від партії «Європейська Солідарність» пройшли до обласної, районних та місцевих рад Закарпатської області згідно із паралельним підрахунком.

Так, шестеро представників «ЄС» стали депутатами Закарпатської обласної ради. 22 кандидати стали депутатами у п’яти районних радах – 3 в Мукачівській, 4 в Тячівській, по 5 депутатів представлятимуть партію в Рахівській, Ужгородській та Хустській райрадах.

20 кандидатів перемогли на виборах до міських рад. Найбільше представників «ЄС» буде в Ужгородській міськраді – 6 депутатів.

Ще 36 депутатів презентуватимуть позицію «Європейської Солідарності» в селищних та сільських ОТГ.

«Європейська солідарність» є в радах усіх рівнів Закарпаття. Наша підтримка в краї, як і по всій Україні, зростає, – прокоментувала результати виборів голова Закарпатської обласної організації партії Іванна Климпуш-Цинцадзе. –  Хочеться вірити, що це початок епохи прозріння. Воно зараз дуже на часі, бо за півтора року комедіанти реалізували сценарій фільму жахів. Воюючу країну в розпал епідемії довели до економічної, а тепер ще й конституційної кризи. У ці важкі часи важливо, аби в місцевих радах були патріоти та фахівці. Закарпатці собі таких представників забезпечили в особах депутатів від “ЄС”.