Свалявській лікарні відремонтували апарат ШВЛ за сприяння Іванни Климпуш-Цинцадзе

Сьогодні Свалявська районна лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень, відремонтований за сприяння голови Закарпатської організації партії «Європейська Солідарність» Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, навесні Фонд Петра Порошенко профінансував ремонт 8 апаратів ШВЛ для лікарень Закарпаття. Пізніше головний лікар Свалявської ЦРЛ Олександр Суран звернувся до пані Іванни з проханням посприяти в ремонті апарату ШВЛ лікарні.  Обладнання відремонтували в Західно-Українському центрі «Мед-сервіс» (Львів).

«Боротьба з коронавірусною небезпекою є одним із найголовніших пріоритетів нашої партії, – каже Іванна Климпуш-Цинздаце. – Цю роботу ми проводимо постійно, а не лише до виборів. І будемо займатися нею й надалі, тому що партія з державницькою позицією мусить допомагати людям в критичних ситуаціях. Звичайно, насамперед це мало б бути завданням влади. Але ми, на жаль, спостерігаємо, як країна потерпає від «великого крадівництва» у той час, коли державні кошти мали бути спрямовані на закупівлю медичного обладнання та засобів захисту для медиків та медикаментів для пацієнтів».    

«Дуже сподіваємося, що апарат ШВЛ зможе врятувати життя наших земляків, що захворіли на Kovid-19, – прокоментував керівник секретаріату Закарпатської ТО «Європейська Солідарність» Микола Сличко. – Наголошуємо – це не політична агітація. Як народні депутати від «Європейської Солідарності», так і Фонд Петра Порошенка допомагали лікарям та хворим Закарпаття навесні і будуть це робити й надалі. Ми всі зараз бачимо, яка критична ситуація склалася із захворюваністю на коронавірус в Україні, зокрема й через некомпетентність влади. Тому без допомоги благодійників медична система просто не витримає навантаження, а масштаб наслідків передбачити зараз не зможе ніхто».

Раніше Благодійний фонд Петра Порошенка також передав у медзаклади Закарпаття 1500 захисних костюмів. Крім того, 550 малозабезпечених родин отримали продуктові набори.