ЗАКАРПАТСЬКА
ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ

7 вересня. 35 українських громадян, які під надуманими причинами, утримувались у в’язницях Росії,повернулися до України. Боротьбу за їх звільнення неустанно вів голова партії “ЄС”.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: ЗВІЛЬНЕННЯ БРАНЦІВ КРЕМЛЯ – ЦЕ ВЕЛИКА І РАДІСНА ПОДІЯ НЕ ЛИШЕ ДЛЯ НИХ САМИХ ТА ЇХНІХ РОДИН, А ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ

Українські військовополонені повернулись додому з Російського полону, – про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Звільнення українців – бранців Кремля – це велика і радісна подія не лише для них самих та їхніх родин, а для кожного українця в усьому світі. Вітаю наших з поверненням додому! Цьому щиро радіє вся Україна!», – повідомив він.

Лідер партії наголосив, що важливим інструментом тиску на Росію стало рішення морського трибуналу в Гамбурзі.
«Як п’ятий президент України, причетний до звільнення тисяч наших співвітчизників, знаю, що простих і лінійних рішень тут не буває. Пишаюся тим, що виборене нами ще весною рішення Міжнародного морського трибуналу приперло Путіна до стіни і спонукало нарешті звільнити наших героїв.

Сьогоднішній піднесений настрій не повинен нас розслабляти. У нас попереду виснажлива боротьба із запеклим ворогом України, сильним і підступним. Це спільна справа влади і опозиції», – наголосив Петро Порошенко.