Мукачівські події були зрежисовані не в Києві, а на Закарпатті

Народний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенка» Валерій Пацкан впевнений, що подіїї 11 липня у Мукачеві були дійсно зрежисовані. Але, на переконання нардепа, робили це не в Києві, а тут, на Закарпатті. Такі висновки народний обранець зробив на підставі інформації, отриманої в ході роботи Тимчасової слідчої комісії.

Валерій Пацкан повідомив, що у цій історії багато незрозумілих моментів. Зокрема, чому представники різних правоохоронних структур, володіючи інформацією про заплановану зустріч, не вжили заходів. До речі, за словами Валерія Пацкана, про обізнаність у справах підтвердив і один з правоохоронців, який продемонстрував членам ТСК смс-повідомлення з контактними номерами, які напередодні інциденту були скинуті помічнику іншого нардепа – Михайла Ланя. Валерій Пацкан підтвердив, що відео, яке потрапило в мережу, є змонтованим, а повна його версія дає багато що зрозуміти. Однак досі нема відповіді, звідки у Мустафи Найєма, котрий першим оприлюднив відео, воно з’явилося. Тим паче, що ці кадри – оперативна відеозйомка.

Також народний депутат розповів, що, перебуваючи на Закарпатті, членам ТСК вдалося поспілкуватися із 25 прямими чи опосередкованими учасниками конфлікту. Зокрема, з керівником ПС на Закарпатті Олександром Сачко, нардепом Михайлом Ланьо, екс-керівниками правоохоронних структур (МВС, СБУ), представниками митниці, прикордонних загонів тощо. На наступне засідання запросили Дмитра Яроша, Віктора Балогу та Мустафу Найєма. А ще домовилися про зустріч із затриманими представниками «Правого сектору», яких для проведення розслідування було відправлено до Києва.

Наступне засідання ТСК, за словами нардепа, призначено на 5 серпня. Також він повідомив, що, аби не шкодити слідству, покищо вирішено не повідомляти жодних подробиць розслідування.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*